Насправді для творчої та цілеспрямованої людини після навчання відкриваються великі перспективи

Новорічні традиції інших країн, які вам захочеться запозичити
30.12.2020
Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя
11.01.2021
11 переглядів

Михайло Дублінський – переможець, призер мовних конкурсів, любитель порозмірковувати над сенсом життя та високими матеріями. Як сталося, що хлопець з таким філософським способом мислення навчається на слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування?

У дитинстві я був доволі самостійним. Міг знайти собі цікаве заняття за лічені хвилини. Спочатку розбирав свої їграшки. Не завжди вдавалося зібрати все назад: часом залишалися зайві деталі, частенько цікава іграшка перетворювалася на купу непотрібних запчастин. Якось після Нового року зламалася гірлянда. Я спробував її відремонтувати… і мені це вдалося! Гірлянда знову запрацювала. З тих пір я почав ремонтувати все, що «погано лежить». Отак поступово ігри переросли в захоплення електротехнікою. І коли постало питання вибору професії, уже не вагався.

– Що найцікавіше в освоєнні цієї професії?
Суть моєї професії у тому, що я постійно щось створюю або вдосконалюю. Коли я щось ремонтую, на моїх очах оживає об’єкт ремонту, підморгує мені. Як на мене, цей процес і є найцікавішим.

– Ось-ось закінчення навчання в ліцеї. Що в подальших планах?
Планую вчитися далі. Хочу здобути вищу освіту. Думаю, мій вибір буде пов’язаний з інженерією або дизайном. Основа у мене є: коли розумієш, як це буде працювати, легше уявити, як можна змодифікувати, удосконалити, придумати щось новеньке. Хочеться спробувати свої сили. Але маю ще трохи часу над цим подумати.

 – А в далекій перспективі? Є якісь плани, бажання?
– Насправді для творчої та цілеспрямованої людини після навчання відкриваються великі перспективи. Для мене це може бути й відкриття власного сервісу, і запуск цікавих проєктів. У принципі, одне не заперечує іншого. Тобто є простір для творчості й варіантів відкриття власної справи.

 

Михайло Дублінський,
учень ІІІ курсу
Чернівецького професійного ліцею                                                                                                                                                                         автомобільного сервісу