Навчання з пожежної безпеки у Кліводинському ЗНЗ І-ІІ ступенів

День гідності та свободи у Лужанському ЗНЗ
У Кіцманському НВК виховують справжніх патріотів своєї держави

Навчання з пожежної безпеки у Кліводинському ЗНЗ І-ІІ ступенів

Пожежна безпека школярів не менш важлива, аніж питання харчування, санітарних, технічних та інших умов навчання. 29 листопада 2017 року співробітники Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області провели пожежно-тактичні навчання у Кліводинському ЗНЗ І–ІІ ступенів.

За задумом навчань, умовна пожежа виникла на першому поверсі школи. До прибуття пожежно-рятувального підрозділу адміністрація школи здійснила евакуацію учнів . За лічені хвилини на місце події прибули рятувальники , які спробували потушити вогонь за допомогою вогнегасника. Нажаль вогонь потушити не вдалося і рятувальники вирішили використати воду з пожежної машини . Небезпеку було ліквідовано. Пізніше фахівці Служби порятунку продемонстрували тактичні можливості пожежного автомобіля, обладнання, що використовують в умовах аварійно-рятувальних робіт. Всім було цікаво, особливо малечі. Дехто з них встиг побувати в кабіні пожежної машини. З учнів старших класів можливо хтось задумався в майбутньому освоїти почесну професію рятувальника.

Учениці 9 класу Кліводинського ЗНЗ І-ІІ ступенів

Щорчук Каріна та Дячук Олександр