Не можеш знайти потрібну інформацію? Заходь на сайт найбільшої онлайн-бібліотеки світу “EUROPEANA”

А що читають ваші діти?
13.11.2017
Тест ЗНО з іноземної мови міститиме завдання двох рівнів складності: академічного та профільного

Не можеш знайти потрібну інформацію? Заходь на сайт найбільшої онлайн-бібліотеки світу "EUROPEANA"

Колекція  бібліотеки складається із двох великих розділівмузики та історії мистецтва. У кожному із них можна знайти тисячі оцифрованих текстів, зображень, відео- та аудіофайлів різних років і століть створення.

У цілому музична колекція бібліотеки нараховує понад 57 тисяч звукових файлів та більш ніж 11 тисяч відео.

Розділ онлайн-бібліотеки, присвячений історії мистецтва, на сьогодні налічує понад мільйон зображень та близько 45 тисяч оцифрованих книг і рукописів.

У мистецькій колекції онлайн-сервісу можна знайти і роботи давньоримських скульпторів, художників епохи Відродження, представників сюрреалізму, і твори сучасних митців.

Також “EUROPEANA” постійно пропонує своїм користувачам різноманітні онлайн-виставки, які куратори сайту організовують спільно з європейськими арт-інституціями.

Для пошуку необхідної теми, автора чи конкретного файлу на сайті “Європеани” можна скористатися розділами, тегами, а також віконцем пошуку. На сьогодні інформація в онлайн-бібліотеці доступна 20 світовими мовами.

Якщо ви введете слово “Ukraine”,  “EUROPEANA”запропонує вам більше 5 тисяч зображень, понад 4 тисячі текстових файлів та більше тисячі відеофайлів.

Переходь за посиланням: https://www.europeana.eu/portal/ru