Обдарована молодь – майбутнє кожної нації

А ти вже знаєш як проведеш це літо?
27.05.2019
Триває основна сесія ЗНО 2019
03.06.2019
235 переглядів

Буковинська земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь в майбутнє. Приємно бачити, що Буковина повнюється молодими обдаруваннями. Сьогодні, на урочистостях «Юна еліта Буковини» відзначили саме тих дітей, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, множаться дослідженнями та власними відкриттями майбутніх академіків і авіаконструкторів, лікарів і політиків, майбутніх будівничих нашої України.

У 2018/2019 н.р. команда Чернівецької області здобула 76 перемог, з них: 39 – в учнівських олімпіадах з навчальних предметів, 14 – конкурсах учнівської та студентської молоді, 23 – конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт всеукраїнських та міжнародних рівнів та отримала 12 дипломів І ступеня, 19 – ІІ ступеня, 45 – ІІІ ступеня.

Інтелектуальним проривом року став Фочук Богдан, учень 5 класу Чернівецької гімназії №7, який виконував завдання 8-го класу та здобув ІІІ місце у IV етапі учнівських олімпіад з хімії.

Привітала юних олімпійців директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук: «Якщо ти хочеш миру, то мусиш сам нести мир, якщо ти хочеш любові, то мусиш нести любов, якщо ти хочеш, щоб панувало світло знань, пізнання, ти мусиш бути сам прикладом цього. Я пишаюся Вами, юна еліто Буковини! Фактично кожен другий з Вас, хто їхав представляти Буковину на рівні держави привіз перемогу. Нехай Господь додасть Вам сил, натхнення, оптимізму, віри, добрих людей на життєвій дорозі, щоб Ви могли перш за все долати особистісні, професійні щаблі і цим змінювати себе».

Ви піднялися ще на одну сходинку до своєї мрії. Попереду ще багато праці. Хай саме ці перемоги будуть стартом до великих злетів на славу нашої країни.

Фотозвіт можна переглянути за посиланням https://photos.app.goo.gl/k3iz8zP15eryBuub9