Обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини». Перші враження

Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників
15.06.2018
Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій
04.09.2018
335 переглядів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підтримки крайової влади, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 18 липня розпочала роботу обласн

а профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована  школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

Впродовж 14 днів  105 обдарованих школярів з усієї Буковини мають можливість оздоровитись,  цікаво відпочити та відвідати навчальні заняття з математики, фізики, хімії та біології.

Сьогодні, 19 червня 2018 відбулося  урочисте відкриття школи за участю О. Сакрієр,  начальника управління освіти і науки  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, В. Ковдриша завідувача РМК та  М.Бегініної,  методиста РМК відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, науково-педагогічних працівників, методистів БМАНУМ та ІППОЧО.

У привітальних словах  гості відзначити унікальну особливість школи «Інтелект Буковини», яка об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю, призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад  (ІІ, ІІІ та ІV етапи). На базі школи учасники мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з різних предметів, відвідати пізнавальні екскурсії та поспілкуватись з однолітками з різних закладів освіти Буковини.

До організації школи залучено кращих науковців та викладачів відповідного фаху для проведення навчальних та тренувальних занять.

Перші враження учасників школи:

«Дякую всім організаторам за чудову можливість оздоровитись, відпочити, зустріти цікавих людей та з користю провести 14 днів. Програма обіцяє бути цікавою та насиченою. Гірське повітря – особливе».

Олейнич Даниїл., учень 10 класу Чернівецького ліцею №3.

«Перші дні наповнені приємними враженнямиЧекаю на зустріч з науковцями та кращими вчителями області.  Хочу знайти нових друзів.»

Жога Уляна, учениця 9 класу  Вижницької гімназії