Обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини». Перші враження

Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників
Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій
04.09.2018

За підтримки крайової влади, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 18 липня розпочала роботу обласн

а профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована  школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

Впродовж 14 днів  105 обдарованих школярів з усієї Буковини мають можливість оздоровитись,  цікаво відпочити та відвідати навчальні заняття з математики, фізики, хімії та біології.

Сьогодні, 19 червня 2018 відбулося  урочисте відкриття школи за участю О. Сакрієр,  начальника управління освіти і науки  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, В. Ковдриша завідувача РМК та  М.Бегініної,  методиста РМК відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, науково-педагогічних працівників, методистів БМАНУМ та ІППОЧО.

У привітальних словах  гості відзначити унікальну особливість школи «Інтелект Буковини», яка об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю, призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад  (ІІ, ІІІ та ІV етапи). На базі школи учасники мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з різних предметів, відвідати пізнавальні екскурсії та поспілкуватись з однолітками з різних закладів освіти Буковини.

До організації школи залучено кращих науковців та викладачів відповідного фаху для проведення навчальних та тренувальних занять.

Перші враження учасників школи:

«Дякую всім організаторам за чудову можливість оздоровитись, відпочити, зустріти цікавих людей та з користю провести 14 днів. Програма обіцяє бути цікавою та насиченою. Гірське повітря – особливе».

Олейнич Даниїл., учень 10 класу Чернівецького ліцею №3.

«Перші дні наповнені приємними враженнямиЧекаю на зустріч з науковцями та кращими вчителями області.  Хочу знайти нових друзів.»

Жога Уляна, учениця 9 класу  Вижницької гімназії