Осінні барви Буковини – 2017

9-10 листопада –  «Буковинська зіронька»
25.10.2017
У 2018 році пробне ЗНО відбудеться в березні
25.10.2017
326 переглядів

Осінні барви Буковини - 2017

Нещодавно на теренах Буковини відбувся традиційний відкритий міжрегіональний фото-, відеофестиваль «Осінні барви Буковини».

Організатором Фестивалю є Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Цієї осені у Фестивалі взяли участь 34 команди, що складалися із 112 вихованців дитячих фото- та відеостудій України, зокрема, міст Полтави, Гребінки і Кременчука Полтавської області, міст Івано-Франківська та Болехова Івано-Франківської області, міст Дніпра та Кривого Рогу Дніпропетровської області, Ужгорода, Сум, Хмельницька, Черкас, смт. Дворічне Харківської області. Чернівецьку область представляли вихованці фото-, відеостудій Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського, Сокирянського, Сторожинецького, Путильського районів, позашкільних закладів м. Чернівців.

Програма Фестивалю була дуже насиченою та наповненою новими враженнями та досвідом. Учасники подорожували Гуцульським краєм, де ознайомились з етнографічними та національними традиціями гуцулів, відвідали будинок-музей відомого українського фільму «Тіні забутих предків». Наступного дня здійснили похід у мальовничі Карпати до урочищ Протяте каміння та Соколине око. І навіть, спробували себе в майстер-класі з альпінізму. Для учасників також були проведені майстер-класи та творчі майстерні з фотосправи та операторського мистецтва.

Весь цей час юні фотографи та кінооператори шукали неповторні миті та нові сюжети для конкурсних робіт, які під час Фестивалю представили на розгляд журі, до складу якого ввійшли члени Спілки фотохудожників та Гільдії кінорежисерів України.