Перемоги слухачів БМАНУМ у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту підтвердили високий науковий потенціал Буковини

Якою була перша писанка?
02.05.2019
Соціальнозалежний
20.05.2019
74 переглядів

З 02 по 06 травня 2019 року у Малій академії наук України панувала особлива атмосфера, оскільки саме в ці дні проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі! Учасники прожили 5 днів, насичених непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями.

Чернівецьку область цьогоріч представляли 42 учасники. 23 з них вибороли призові місця, що складає 55% від загальної кількості.
Особливостями конкурсу стали три перемоги Волкової Анни, учениці 11 класу Чернівецької гімназії №2, та успішний виступ Головацької Яни, учениці 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілю, яка отримала максимальні 100 балів у секції «Теоретична фізика».

За цікаві наукові дослідження, високий рівень контрольних робіт та захист своїх наукових розвідок дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів отримали:

Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (І місце у секції «Загальна біологія» наукового відділення хімії та біології);
Головацька Яна Володимирівна, учениця 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів (І місце у секції «Теоретична фізика» наукового відділення фізики та астрономії);
Ліщинський Максим Костянтинович, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІ місце у секції «Технологічні процеси та перспективні технології» наукового відділення технічних наук);
Міліхін Ілля Микитович, учень 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІ місце у секції «Філософія» наукового відділення філософії та суспільствознавства);
Фотій Юрій Олександрович, учень 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІ місце у секції «Соціологія» наукового відділення філософії та суспільствознавства);
Рудніцький Олександр Михайлович, учень 11 класу Верхньостанівецького ЗНЗ Кіцманського району (ІІ місце у секції «Гідрологія» наукового відділення наук про Землю);
Корчинська Софія Ігорівна, учениця 10 класу Кельменецького ліцею – опорного закладу (ІІ місце у секції «Українська мова» наукового відділення мовознавства);
Горошкевич Сергій Сергійович, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІ місце у секції «Математика» наукового відділення математики);
Цепілова Олександра Дмитрівна, учениця 10 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІ місце у секції «Математичне моделювання» наукового відділення математики);
Митряк Марія Анатоліївна, учениця 11 класу Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Рукшинської сільської ради (ІІ місце в у секції «Геологія, геохімія та мінералогія» наукового відділення наук про Землю);
Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Селекція та генетика» наукового відділення хімії та біології)
Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Зоологія, ботаніка» наукового відділення хімії та біології)
Борейко Олексій Сергійович, учень 11 класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю (ІІІ місце у секції «Хімія» наукового відділення хімії та біології);
Сливка Катерина Володимирівна, учениця 10 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Валеологія» наукового відділення хімії та біології);
Чифурко Ігор Тарасович, учень 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (ІІІ місце у секції «Біологія людини» наукового відділення хімії та біології);
Олейнич Даниїл Романович, учень 11 класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю (ІІІ місце у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» наукового відділення екології та аграрних наук);
Цибульська Ольга Василівна, учениця 9 класу Білоусівський НВК Сокирянського району (ІІІ місце у секції «Агрономія» наукового відділення екології та аграрних наук);
Рябов Кирил Сергійович, учень 11 класу Чернівецької СЗОШ І- ІІІ ст. №6 (ІІІ місце у секції «Комп’ютерні системи та мережі» наукового відділення комп’ютерних наук);
Сливка Павло Андрійович, учень 10 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів (ІІІ місце у секції «Експериментальна фізика» наукового відділення фізики та астрономії);
Гусан Дмитро Іванович, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІІ місце у секції «Прикладна математика» наукового відділення математики);
Ілаш Вікторія Олегівна, учениця 11 класу Кельменецького ліцею – опорного закладу (ІІІ місце у секції «Журналістика» наукового відділення філософії та суспільствознавства);
Воротняк Каріна Іванівна, учениця 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (ІІІ місце у секції «Етнологія» наукового відділення історії);
Москалюк Микита Олександрович, учень 10 класу Чернівецької гімназії №3 (ІІІ місце у секції «Літературна творчість» наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства).

Ці дні однозначно запам’ятаються як конкурсантам, так і їхнім наставникам через насиченість, яскравість та емоційність.