Переможці премії M1 Music Awards 2018: відомі імена найкращих виконавців України

Міжнародний день людей з особливими потребами
03.12.2018
Відбулося жеребкування кваліфікації Євро-2020
03.12.2018
61 переглядів

Список переможців у номінаціях M1 Music Awards 2018

Український співак Олег Винник та співачка Настя Каменських здобули перемогу на M1 Music Awards. 4 Seasons – 2018 у номінації “Співак року”та “Співачка року”. Церемонія нагородження відбувається в Палаці Спорту у Києві.

Співачка року – NK|Настя Каменських

Співак року – Олег Винник

Група року – “Время і стекло”

Прорив року – “KAZKA”

Dance parade – MARUV & BOOSIN — Drunk Groove.

Альтернатива року – “The HARDKISS”

Хіт року – KAZKA

Кліп року – NK”Настя Каменських – “Это моя ночь”

Проект року – MONATIK і Надя Дорофеєва “Глубоко”

Золотий грамофон – Мішель Андраде

Червона рута – Олександр Пономарьов

Що означає премія M1 Music Awards?Це головна щорічна музична премія України, започаткована телеканалом М1. Четверта за рахунком подія зібрала в одному залі найкращих представників музичної індустрії. Премія спрямована на визначення видатних досягнень у музичній індустрії та визнання особистого вкладу у розвиток вітчизняного шоу-бізнесу. Переможці премії визначаються за кількістю переглядів кліпів на телеканалі, а також за оцінками редакції каналу.

Ведучими церемонії стали Микита Добринін і Оля Цибульська. Головною продюсеркою M1 Music Awards у 2018 році стала українська співачка і чотириразова володарка премії М1 Music Awards Тіна Кароль. Вона, зазначимо, здобула перемогу у номінації “За внесок у розвиток музичної індустрії”.

Окрім вручення нагород, на головній сцені виступили такі зірки як Тіна Кароль, “Время и Стекло”, Монатік, NK|Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, The Hardkiss, Michelle Andrade, Ірина Білик, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV, Оля Цибульська, KAZKA, Олександр Пономарьов та “Антитіла”.