Підбито підсумки обласного конкурсу “Байт”

Учасники вишколу побували в гостях у прикордонників
04.11.2019
Нічна тривога відбулась у таборі «Лунка»
04.11.2019

30 жовтня 2019 року проведено обласний етап конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

В фінальному турі конкурсу брали участь 54 учасника – вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, збірної команди м.Чернівців (ЗОШ №3, №6, №24, №30, №41, гімназії №2), команд із Вижницького, Глибоцького, Затавнівського, Новоселицького, Путильського, Сокирянського, Хотинського, Кельменецького районів області та м.Новодністровська.

В рамках конкурсу відбулися змагання в секціях:
– ігрові програми – створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal та Scratch. Учасники повинні були відтворити графічний малюнок та надати йому заданої анімації;
– графічний редактор Paint – відтворення запропонованого графічного рисунку і розфарбування його на власний розсуд;
-навчально-демонстраційні програми – створення презентації на тему ” Як створити мультфільм? ”.

За підсумками роботи журі Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації нагороджені:
за І місця
в номінації “Програмування”:
-Голецек Олександр – учень Чернівецької СШ ОРТ №41, керівник Фрейліхман Г.Й.;
-Стрелецький Олександр -учень Слобідського НВК, вихованець Новоселицького БДТ, керівник Коляско Ю.С.;
-Несін Андрій- учень гімназії №2 м.Чернівців, вихованець гуртка Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Спориніна Т.Т.;
в номінації “Навчально-демонстраційні програми”:
-Кулик Данило – учень Новодністровської гімназії Новодністровської міської ради, керівник Муляр З.І.;
в номінації “Графічний редактор Paint ”:
-Бомпа Анастасія – учениця гімназії №2, м.Чернівців, керівник Спориніна Т.Т..

Фото https://photos.app.goo.gl/4qH1boEvwrR1TGJA7