Подвійне свято для поціновувачів поетичного слова

І турнір з міні-футболу між слухачами БМАНУМ
07.11.2019
Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ в п’ятірці кращих на командному Кубку світу
20.11.2019
78 переглядів

09 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Його встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року «на підтримку ініціативи громадських організацій… в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця». Цього дня в дня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася чудова зустріч із Москалюком Микитою, слухачем БМАНУМ, учнем 11 класу Чернівецької гімназії № 3. Микита є переможцем олімпіад з базових дисциплін, особливо захоплюється вивченням французької мови. Він є співзасновником мистецької формації «Teen art», створеної підлітками для підлітків. Впродовж 3 років брав участь і був переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Літературна творчість», кожного року презентуючи свою нову збірку.
У одній з аудиторій філологічного факультету зібралися слухачі БМАНУМ, учні 8-11 класів, щоб послухати вірші Микити. Спочатку хлопець поділився досвідом участі в ІІІ етапі Конкурсу. Розповів про особливості секції, учасниками якої є початківці поети та прозаїки. Згодом було завдання, під час якого кожен долучився до написання спільної поеми.
Микита зачитував нові поезії, а також давніші із збірок «На самоті з собою», «Рими світланку».
В аудиторії панувала дивовижна атмосфера, адже кожен вірш глибоко торкався душі присутніх. Тематика віршів була різноманітною.
Вкінці слухачі БМАНУМ вели дружню розмову із запрошеним гостем.
Приємно, що усім така зустріч сподобалася. Сподіваємося, вона дозволить юним митцям слова бути сміливішими і не соромитися ділитися своєю творчістю.