На Буковині завершився Всеукраїнський етап Всеукраїнська військово-патріотична Гра «ДЖУРА»
28.07.2021
Оригінал Конституції Пилипа Орлика привезли в Україну
17.08.2021

Понад 20 плакатів з роботами дітей стали посланцями дружби в різних регіонах України та за її межами, щоб донести до людей ,що «Дружба є найважливішим елементом взаєморозуміння та добросусідських відносин».
Про Дружбу в усіх проявах її різноманіття розповідають у своїх мистецьких роботах діти: дружба – це рівність, дружба – це вірність, дружба – це любов, дружба – це довіра. Тут є «Космічна Дружба» (Биндюл Микола) і «Дружба без обмежень» (Ксезік Кіріл), у «Чарівному місті для Всіх» (Гараніна Софія) осяйному «Райдогою Єднання» (Грицаєва Єва) грає «Оркестр толерантного міста» (Лазарюк Анна), у «Будинках Дружби» (Осяков Максим) живуть щасливі діти різних культур і радіють тому, що «Світ такий різноманітний» (Анна Лазарюк) бо «Кожна краплина має значення, кожна людина має значення» (Мкрчан Анна) тому що «Дружба не має кордонів» (Тирон Маріус)