Посвята в слухачі БМАНУМ -2019

30.10.2019
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора Михайла Ядренка
30.10.2019

18 жовтня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вдев’яте відбулися урочистості з нагоди посвяти в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
Відкрив урочистості Петро Фочук, проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
З вітальним словом до слухачів Академії звернулась Надія Періус, заступник директора Департаменту – начальник управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яка відзначила високу результативність БМАНУМ у різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітала слухачів і науково-педагогічних працівників з новим навчальним роком. Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з добрим напутнім словом та вручила посвідчення першокурсникам.
Від науковців БМАНУМ до слухачів зі словами вітань звернулась Лариса Маркуляк – доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат філологічних наук.

Випускники БМАНУМ – Корчинська Софія, учениця 11 класу Кельменецького ліцею; Манескул Наталія, учениця 11 класу Михальчанської ЗОШ; Москалюк Микита, учень 11 класу Чернівецької гімназії №3 переконали першокурсників в тому, що навчання в Академії та спілкування з кращими педагогами області є важливим досвідом у визначення майбутньої професії та реалізації своїх потенційних задатків.
Насамкінець за доброю українською традицією перед початком нової справи на шляху до знань нових слухачів Малої академії у добру путь благословив отець Микола.
Всі присутні побажали першокурсникам наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

Фото https://photos.app.goo.gl/KbjxJH6hiBZS7WF46