Посвята в слухачі БМАНУМ – 2020

09.10.2020
Сьогодні народився Пилип Орлик, автор першої української Конституції
21.10.2020

16 жовтня відбулися урочистості з нагоди посвяти в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. Традиційно урочистості відбуваються у величній Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, але, на жаль, цього року в зв’язку з карантинними обмеженнями свято проводилося в онлайн режимі.

Відкрив урочистості Петро Фочук, президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, професор, доктор хімічних наук.

З вітальними словами до слухачів Академії звернулася Оксана Гринюк, заступник директора Департаменту – начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Оксана Іванівна відзначила високу результативність БМАНУМ у різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітала слухачів і науково-педагогічних працівників з новим навчальним роком.

Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з напутніми словами, побажала всім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відверте прагнення до нових знань.

Від науковців БМАНУМ слухачів привітала Світлана Герегова, доцент кафедри історії України Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат історичних наук.

Випускники БМАНУМ, нині студенти вузів – Микитюк Вікторія та Канюк Максим переконали першокурсників у тому, що навчання в Академії та спілкування з кращими науковцями та вчителями області є важливим досвідом у визначення майбутньої професії та реалізації своїх потенційних задатків.

Всі учасники онлайн-свята побажали першокурсникам твердих знань і високих успіхів, добрих товаришів і нескінченного ентузіазму, активної діяльності і міцного здоров’я, щоб цей навчальний рік подарував безліч можливостей проявити свої здібності і таланти.

Фото http://photos.app.goo.gl/476ZdsbT2X6CdpDM6