Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді -2018

Зліт туристів-краєзнавців присвятили 100-річчю позашкільної освіти в Україні.
«Кольоровий настрій»
17.10.2018
12 жовтня  у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2018.
Відкрив урочистості  Петро Фочук, проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
З вітальними словами до слухачів Академії звернулись  Мирослав Заячук, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Степан Мельничук, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Виступаючі  відзначили високу результативність БМАНУМ у різноманітних міжнародних та всеукраїнських  конкурсах, зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітали слухачів і науково-педагогічних працівників з новим навчальних роком.  Разом з щирими вітаннями Ірина Ісопенко запевнила, що Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації разом з крайовою владою пишаються юними обдаруваннями і надалі прикладатимуть зусилля для морального та матеріального стимулювання здібної учнівської молоді.
Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з добрим напутнім словом та вручила посвідчення першокурсникам.
Від науковців Буковинської Малої академії наук учнівської молоді до слухачів зі словами вітань звернулась Світлана  Герегова, а від випускників БМАНУМ  – Волкова Анна, учениця 11 класу Чернівецького ліцею №3.
Насамкінець за доброю українською традицією перед початком нової справи на шляху до знань нових слухачів Малої академії у добру путь благословив  отець Микола.
Успіхів та звершень вам у навчанні! Залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей!