Поєднуй вивчення англійської мови та перегляд улюблених серіалів

«Конкурс наукових фотографій 2017»
07.11.2017
На Сокирянщині відбувся районний етап Всеукраїнської конференції «Моя Батьківщина – Україна»
07.11.2017

Поєднуй вивчення англійської мови та перегляд улюблених серіалів

Для рівня Elementary (A1)

(Можете зрозуміти найпростіші слова і вирази)

Adventure Time (Час пригод) – США, 2010-2016.

Мультсеріал розповідає про пригоди хлопчика Фінна і його найкращого друга – пса Джейка, що розмовляє, які проживають на Землі Ууу. Не будьте ошуканими дитячою анімацією та казковим сюжетом – мова серіалу сповнена сатирою на повсякденне життя і дорослим гумором.

Hey, Arnold! (Гей, Арнольде!) – США, 1996-2004.

Арнольд – звичайний чотирикласник: йому подобається вчитися, гуляти зі своїми друзями, а також допомагати рідним та друзям у вирішенні складних життєвих питань. А ще його бабуся знає карате, дід може віджиматися на одній руці, а домашня тварина – свинка.

Dexter’s Laboratory (Лабораторія Декстера) – США, 1996-2003.

5-річний хлопчик Декстер – справжній геній. У нього навіть є власна лабораторія, де кожного дня він проводить цікаві, а й інколи небезпечні експерименти. З кожним новим таким експериментом відбувається все більше веселих ситуацій.

Alf (Альф) – США, 1986-1990.

Комедійний серіал про милого прибульця, планета якого була знищена, і він знаходить притулок в звичайній американській родині.

Для рівня Pre-Intermediate (A2)

(Маєте базові знання і невеликий словниковий запас)

Misfits (Покидьки) – Великобританія, 2009-2013.

П’ятеро молодих правопорушників відбувають покарання на громадських роботах. Несподівано вони стають жертвами блискавки, та отримують надприродні можливості.

Modern Family (Американська сімейка) – США, 2009

Клер і Філ – типова родина з трьома дітьми; батько Клер, Джей, одружений на жінці, яка майже вдвічі молодша за нього; її брат Мітчелл – гей, і він разом зі своїм партнером Камероном удочерили в’єтнамську дівчинку. Сучасна американська сімейка – сучасна мова та найновіший сленг.

Friends (Друзі) – США, 1994-2004.

Справжня класика: шість друзів з Нью-Йорка щодня потрапляють у кумедні незвичні ситуації. Романтичні стосунки, життєві ситуації та один великий диван – серіал на усі часи.

How I Met Your Mother (Як я познайомився з вашою мамою) – США, 2005-2014.

Одного дня головний герой серіалу – Теда Мосбі – почав розповідати своїм дітям історію зустрічі з їхньою мамою. І це вийшла дуже довга історія.

Для рівня Intermediate (B1)

(Розумієте майже все, однак все рівно іноді заглядаєте в словник)

Black Books (Книгарня Блека) – Великобританія, 2000-2004.

Бернард Блек – соціофоб, мізантроп і серійний пияка. А ще – власник книгарні, клієнтів якої відверто ненавидить. Вам сподобаються ці метафори.

The IT Crowd (Айтішники) – Великобританія, 2006-2013.

Хочете знати, як працює відділ технічної підтримки у великій IT-компанії та якою професійною лексикою вони користуються? Влаштовуйтесь зручніше перед екранами.

Vikings (Вікінги) – Канада, Ірландія, 2013

Історія безстрашного воїна Рагнара Лодброка, і його шлях до корони усіх племен вікінгів. В основу сюжету покладені легенди та реальні події із життя Лодброка та його братерства вікінгів. Цей серіал – «Гра престолів» без фентезі та зі скромнішим бюджетом.

The Walking Dead (Ходячі мерці) – США, 2010

Історія групи людей, які намагаються вижити у світі, який став жертвою зомбі апокаліпсису. Тут інстинкти беруть верх над людськими почуттями, а межі між добром та злом вже не існує.

Для рівня Upper-Intermediate (B2)

(Розумієте все, про що говорять герої; маєте гарний словниковий запас)

Breaking Bad (Пуститися берега) – США, 2008-2013.

Волтер Вайт – добрий і милий вчитель хімії. Одного дня йому діагностують рак легенів у термінальній стадії. Бажаючи фінансово забезпечити свою родину, він починає займатися виготовленням і продажем метамфетаміну.

The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху) – США, 2007

Двоє талановитих друзів-фізиків одного дня знайомляться зі своєю новою сусідкою – симпатичною білявкою. Вас чекають комікси, наукові експерименти, «Стар-трек», і одвічний пошук звичайного людського кохання.

Dexter (Декстер) – США, 2006-2013.

На перший погляд Декстер Морган – звичайний чоловік. Він працює судовим експертом у поліції Майамі, піклується про свою сестру Дебору і зустрічається з прекрасною дівчиною Ритою. Але насправді Декстер – серійний маніяк, який веде полювання на таких самих «монстрів», як і він.

Suits (Костюми або Позови) – США, 2011

Майк Росс має надзвичайний талант – він запам’ятовує кожне слово у кожній книжці, яку прочитав. Цей талант допомагає йому заробляти – він складає юридичні тести за інших. Одного разу Майк потрапляє на співбесіду до кращого юриста Нью-Йорка – Гарві Спектра, і той вирішує взяти хлопця до себе.