Предметно-методичний тиждень математики та інформатики

Стоп, булінг!
22.04.2018
Ми пам’ятаємо славне минуле!
22.04.2018

Предметно-методичний тиждень математики та інформатики

Нещодавно у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов предметно-методичний тиждень математики та інформатики. Заходи у рамках тижня направлені на реалізацію творчих здібностей учнів, активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики.

На другому поверсі ліцею були розгорнуті тематичні виставки стіннівок «Цікава математика» та «Безмежний світ Інтернету», які підготували учні І – ІІІ курсів. В цей день розпочалась математична вікторина «Найкмітливіший», завдання якої знаходились на інформаційному стенді. Всі бажаючі мали можливість познайомитись з цікавою та корисною інформацією, а також взяти участь у вікторині.

Також учні ліцею під керівництвом викладача математики Павлюк А.Б. відвідали факультет математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Завідувач кафедри математичного моделювання професор І.М. Черевко ознайомив учнів із умовами вступу на факультет та можливостями працевлаштування на престижну роботу. О.В. Мартинюк, кандидат фізико-математичних наук, доцент, розповіла про історію створення математичного факультету та його викладацький склад. Екскурсія носила пізнавальний характер.

У  ліцеї відбувся позанавчальний захід з математики «Мужність проти краси», у якому змагалися команди дівчат та хлопців. Перемогла краса! Команда-переможець нагороджена грамотою та подарунком.

Підведено підсумки математичної вікторини «Найкмітливіший», переможців нагороджено сертифікатами з бонусними балами, які учні використають при написанні контрольних робіт.

Предметно-методичний тиждень пройшов на належному рівні. Учні показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.