Проведено обласний конкурс з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді

Пам’ятай про Крути…
29.01.2019
Всеволод Нестайко: той, що дарує дитинство
30.01.2019

З метою популяризації науково-технічної творчості, залучення учнівської молоді до конструкторської діяльності, інженерії, електроніки, 24 січня 2019 року на базі Чернівецького ОЦНТТУМ проведено обласний конкурс з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді (далі – Конкурс).

У ньому прийняли участь 24 вихованця з Глибоцького РБТДЮ, Сторожинецького ЦДЮТ, Великобудського НВК Герцаївського району, Чернівецького ЦЮТ ім. Л. Каденюка, Чернівецького МЦНТТУМ, Чернівецького ОЦНТТУМ та ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
Конкурс проводився у двох вікових групах: молодшій (вік з 12 до 15 років) та старшій (вік з 15 до 18 років) і складався з теоретичного заліку, монтажу радіоелектронного пристрою та захисту домашніх робіт.

Теоретичний залік проведено в режимі комп’ютерного тестування, під час проведення якого учасники повинні були відповісти на 30 теоретичних питань з електро-, радіотехніки в межах програми для гуртків радіоелектронного конструювання.

Під час практичної роботи учасники за 1 годину мали змонтувати і налагодити радіоелектронний пристрій за певною схемою з наданих комплектуючих деталей.

На захист домашньої роботи учасники представляли самостійно виготовлений радіоелектронний пристрій, тобто такий, що виготовлено з використанням електронних компонентів і має практичне застосування.

Переможці Конкурсу визначались за сумою балів за теоретичне, практичне завдання та захист домашньої роботи.

Переможці та призери конкурсу нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Фото https://photos.app.goo.gl/NTMnX17qXc67NR7o7