Розпочато конкурсний відбір учасників Школи лідерів учнівського самоврядування «Кібербезпека в дії»

5 порад: як зосередитися над завданням
17.03.2021
ЗНО-2021 відбудеться у заплановані терміни!
25.03.2021

14-15 квітня 2021 року Департамент освіти і науки облдержадміністрації проведе третю обласну Школу лідерів учнівського самоврядування «Кібербезпека в дії» в режимі «онлайн».
Молоді лідери матимуть змогу поспілкуватись з фахівцями в галузі ІТ-технологій, кіберполіції, ювенальної поліції, освіти та отримати знання, які допоможуть організувати медіаграмотне учнівське середовище, розрізняти фейки та убезпечити себе від загроз цифрового світу.

Програмою заходу передбачено розкриття таких тем:
– кібербезпека – як захистись від онлайн зловмисників;
– лайфхаки захисту комп’ютерних систем і не тільки;
– фактчекінг – як відсіювати інформаційне сміття та фейки;
– наслідки необачного поводження в Інтернеті тощо.
Учасників зазначеного проєкту буде відібраного за результатами конкурсного відбору.

Щоб прийняти участь у відборі для участі у Школі лідерів необхідно подати заявку до 05 квітня 2021 року через google – форму за посиланням: https://forms.gle/LmzRhabGkGdVKTcC9

Учасниками можуть стати учні закладів загальної середньої освіти, які є лідерами або членами учнівських рад/парламентів. За результатами проходження навчання та виконання домашнього завдання всі отримають спеціальні сертифікати.
За додатковою інформацією звертатись до координаторки проєкту Олени Раци, телеграм/вайбер: 050 25 35 114, @olena_ratsa