Серед лісу, серед гаю знову літо зустрічаєм!

Цікаві факти про шоколад
11.07.2019
Буковинська Мала академія наук учнівської молоді оголошує набір слухачів на 2019/2020 н.р.
01.08.2019

Триває робота ІІІ профільної еколого-натуралістичної зміни табору «Лунка». Щодня вихованці беруть участь у різних видах спортивних змагань, стають учасниками екологічних конкурсів, квестів, вікторин, малюють та розважаються, купаються в басейні тощо.
Подобається юним екологам і відвідування гуртків, які щоденно працюють в таборі. Діти отримують нові вміння в «екологічній майстерні», застосування лікарських трав, п?ють смачні лікарські чаї.
Посилений контакт з надзвичайно привабливою природою гірського краю особливо необхідний нашим дітям в нинішній техногенний час. Життя серед природи створює сприятливі можливості для оздоровлення талановитих юннатів, розвитку науково-пізнавальної зацікавленості, творчих здібностей дітей та підлітків.
Педагогічний колектив профільної еколого-натуралістичної зміни докладає максимум зусиль, щоб за рахунок проведених заходів (екскурсій, свят, спортивних змагань, годин спілкування, конкурсів, вікторин, рольових ігор) максимально розвивати і підтримувати науково-пізнавальні інтереси, творчі здібності вихованців, а, найголовніше, – гармонійно поєднувати оздоровлення дітей з екологічним вихованням безпосередньо у природі.

Фото https://photos.app.goo.gl/GLxGUTSDgxiLF1JN7