Сестри-близнючки Марія та Соломія Винник – вибороли срібло чемпіонату України

У Хотинській гімназії відзначили День українського патріота
20.03.2018
Поезія – безсмертний дотик до душі…
03.04.2018
271 переглядів

Сестри-близнючки Марія та Соломія Винник – вибороли срібло чемпіонату України

З 26 по 28 березня 2018 р. в м.Южне Одеської області відбувся чемпіонат України серед юніорів та юніорок 1998-2001 р.н.. На трьох килимах в спортивно-оздоровчому комплексі «Портовик» кращі спортсмени з усіх регіонів країни виборювали медалі чемпіонату та право виступити в складі  збірної команди України на чемпіонатах Європи та світу.

Вдало виступили на цих змаганнях вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ, сестри-близнючки Марія та Соломія Винник (тренер-викладач Сергій Одинак).

У ваговій категорії до 50 кг.  Марія  в першому колі змагань здолала опір Харківської спортсменки з рахунком 10:0. В другій сутичці в напруженій боротьбі з рахунком 6:6 здобула перемогу над чемпіонкою Європи та призеркою чемпіонату світу, спортсменкою з Запоріжжя. У півфінальному поєдинку з рахунком 10:3 перемогла представницю  Одеської області. У фіналі наша спортсменка зустрілась з призеркою чемпіонатів Європи та світу, представницею Донецької області. Обидві спортсменки показали рівну красиву боротьбу, в поєдинку було проведено багато технічних дій, напруга не спадала до останньої секунди. Поєдинок закінчився з рахунком 6:6, але все ж таки в підсумку перемогу отримала донеччанка, а Марія здобула срібну нагороду.  Ця фінальна сутичка була визнана найкращою та найнапруженішою на цьому турнірі.

Її сестра Соломія виступала у ваговій категорії до 55 кг. Впевнено отримала перемоги над представницями Херсонської та Донецької областей. Але у фінальному поєдинку не змогла здолати опір більш досвідченої львівської  спортсменки і поступившись з рахунком 6:2. також в підсумку стала срібною призеркою.

За результатами змагань дівчата виконали норматив «Майстер спорту України».

Щиро вітаємо спортсменок і тренера та бажаємо ще більших звершень на борцівському килимі!