Щорічна новорічно-різдвяна виставка “Новорічна композиція”

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проведено Всеукраїнський тиждень права
Скажемо насильству «НІ!»

Щорічна новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"

З метою пропагування серед молоді бережливого ставлення до природи,  розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 19 грудня 2017 по 19 січня 2018 року на базі Чернівецького обласного краєзнавчого музею організовує традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку “Новорічна композиція”.

До участі запрошуються вихованці, учні та студенти закладів позашкільної, загальноосвітньої та професійно-технічної освіти ( участь у виставці добровільна).

Приймаються роботи виконані учнями в довільній формі (не більше 10 експонатів від району), які мають презентабельний вигляд, символізують новорічно-різдвяні свята. Обов’язкова наявність: 1) етикеток, в яких зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові, вік автора, назва роботи, повна назва і адреса творчого учнівського об’єднання та закладу освіти, прізвище керівника; 2) списку робіт з інформацією, необхідною для їх реєстрації (в електронному та паперовому варіантах).

Подані роботи повинні відповідати таким номінаціям:

• стилізована ялинка;
  • новорічний букет;
  • новорічна композиція;
  • новорічний вінок;
  • сюжетна композиція;
  • флористична новорічна картина чи колаж;
  • новорічний подарунок;
  • український сувенір.

Кращі роботи будуть направлені в Національний еколого- натуралістичний центр (м. Київ) для участі у Всеукраїнській новорічно- різдвяній виставці «Новорічна композиція» та Всеукраїнському конкурсі

«Український сувенір». Автори будуть відзначені грамотами та подяками Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Термін   подання   робіт   на    виставку:    з    15    грудня   2017    року (з 1000  год.  до 1500 год.) до 19  грудня 2017 року (до 1300 год.)  за адресою:  м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 28 (Чернівецький обласний краєзнавчий музей).

Відкриття виставки відбудеться 19 грудня 2017 року о 1400 годині за вказаною адресою.