Школа лідерів учнівського самоврядування Буковини

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді
25.02.2020
Борці Чернівецької обласної ДЮСШ успішно виступили на Всеукраїнському турнірі
25.02.2020

Протягом 22-23 лютого 2020 року у Чернівцях на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбулась Школа лідерів учнівського самоврядування за темою: «Правова освіта – фундамент державотворення».

Організатором заходу є Департамент освіти і науки облдержадміністрації у співпраці з Громадською організацією «Дорогою добра», Управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Українською Академією Лідерства.

Протягом двох днів учні мали змогу ознайомитись з частиною кращого досвіду роботи учнівського самоврядування, прийняти участь у тренінгах та вправи за напрямки team building; ораторського мистецтва, організації волонтерської та екологічної діяльності, розкриття креативного мислення, попрацювали над проблематиками булінгу та торгівлі людьми.

Новий погляд на важливість та цінність рідної мови отримали молоді лідери крізь призму документального фільму «Соловей співає»,
авторкою ідеї та сценарію, якого є буковинка – Леся Воронюк.

Командний дух, згуртованість та ерудицію учасники продемонстрували під час участі у правничому квесті від представників Ювенальної превенції ГУНП у Чернівецькій області.

Спектр лідерських якостей, вміння аналізувати та приймати рішення, відстоювати власну позицію учні проявили під час гри «Країна гідності», де був сформований новий молодий український парламент. Надзвичайно жваво пройшла дискусія щодо того, куди потрібно направити бюджетні кошти: на розвиток початкової та середньої освіти чи вищої.

Також до Школи лідерів завітала Аня Рибарчук, головний координат благодійного проекту «Серденько живи» та вручила подяки закладам освіти, які долучились минулого року до доброї справи.

По завершенню навчання кожен учасник отримав сертифікат та спеціальний подарунок від Українського інституту національної пам’яті: набір чудової літератури, в якій описана, як сучасна історія України так і минулі часи, а також патріотичні ігри.

Фото https://photos.app.goo.gl/qyUyZDaBG8TzvYdY8