Школярів запрошують втілити власний проект із захисту довкілля

Всеволод Нестайко: той, що дарує дитинство
30.01.2019
Слухачі БМАНУМ повернулись з перемогою з І Всеукраїнської олімпіади креативності «Destination Imagination»

Для учнів віком 13 — 16 років стартує всеукраїнський освітній проект зі сталого розвитку Make Your Future Self («Збудуй своє майбутнє»).

Впродовж року (січень — лютий 2019 року) старшокласники та їхні вчителі:

• пройдуть практичні тренінги зі сталого розвитку та проектування;
  • розроблять та реалізують ідею власного проекту зі сталого розвитку для школи/громади. Найкращі 10 проектних ідей, що обере журі, отримають міні-гранти – фінансову підтримку на реалізацію;
  • ті учні з 15-ти шкіл-учасниць проекту «Збудуй своє майбутнє», які добре володіють англійською і будуть відібрані на конкурсній основі, будуть запрошені у табір за участю школярів з України, Польщі та Молдови;
  • у листопаді зможуть презентувати свій проект у Києві на Зеленому Ярмарку за участі успішних громадських та підприємницьких ініціатив України у сфері сталого розвитку.

Реєстрація на проект відбувається від імені окремих шкіл. Щоб приєднатися, до 10 лютого 2019 включно необхідно заповнити форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw0_kd5LiJrVqxhTg5Ege00g6pWot6yaZ_e4R8-Ol-qPREJQ/viewform. .

Результати відбору будуть оголошені 17 лютого — для участі буде відібрано 15 шкіл з усієї України.