Сьогодні стартувала онлайн- школа «Інтелект Буковини»

Буковинська Мала академія наук учнівської молоді оголошує набір слухачів на 2020/2021н.р.
Цьогоріч через пандемію тестування буде трохи іншим
30.06.2020

30 червня розпочала роботу 5-ти денна онлайн-школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі онлайн платформ Google Meet та ZOOM.

З перших занять, до яких приєдналось понад 100 учасників, стало зразу зрозуміло, що буде дуже цікаво. Сучасні та актуальні теми, продумані презентації, досліди, наукові роздуми, логічні задачі науково-педагогічних працівників (Іваніцька В. Г. доцент кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Ю. Федьковича, к.х.н., Худий О.І., д.б.н. кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Ю.Федьковича, кандидат біологічних наук, Борча М.Д. завідувач кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної фізики ЧНУ імені Ю.Федьковича, д.фіз.-мат.н., Сумарюк М.І. доцент ІППО Чернівецької області, д.фіз.-мат.н., викладач БМАНУМ) захопили всіх присутніх. Саме цього і очікували учасники зустрічі.

Микола Харатін, директор Департаменту освіти і науки, щиро привітав присутніх, зазначивши, що наука в Україні завжди залишається в тренді і побажав обдарованій учнівській молоді збагатитись новими знаннями.

Виступ ментора Ігоря Наконечного, кандидата хімічних наук, співзасновника стартапу QustomDot (Бельгія) додав впевненості присутнім, що варто займатись науковою діяльністю і сміливо виходити за межі країни.

Попереду ще чотири дні, які будуть насичені цікавими зустрічами, практичними заняттями та незабутніми спогадами, які підготували для учасників працівники ІППОЧО та БМАНУМ.

Фото https://photos.app.goo.gl/YwgLmp9Y6tQcFSTW6