Стартувала обласна профільна школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини»

Найкорисніші фрукти влітку
11.06.2019
Відомі результати ЗНО з трьох предметів
19.06.2019
310 переглядів

Сьогодні відбулося урочисте відкриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

Школа «Інтелект Буковини» об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю, призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад (ІІ, ІІІ та ІV етапи). На базі школи учасники мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з різних предметів, відвідати пізнавальні екскурсії та поспілкуватись з однолітками з різних закладів освіти Буковини.

Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки, привітала всіх учасників літньої профільної школи та передала вітання від директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук.

«Сьогодні стартує єдина в Україні обласна профільна школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини», яка вже втретє проводиться у нас на Буковині. Бути обдарованим не так легко. Успіх приходить до тих, хто працює над собою, а своєю сумлінною працею Ви підтверджуєте, що обдарована молодь – майбутнє кожної нації. Результат Вашого успіху – це велика титанічна праця над собою, підтримка Ваших батьків, вчителів, тренерів. Тут Ви одна велика інтелектуальна сім’я, яка об’єднана однією метою, жагою до нових знань та нових відкриттів. Тому бажаю, щоб ця літня профільна школа об’єднала Вас посмішкою, новими ідеями та стала наступним кроком до Вашого особистісного зростання», – зазначила Ірина Юліанівна.

Впродовж 14 днів 90 обдарованих школярів з усієї Буковини мають можливість оздоровитись, цікаво відпочити та відвідати навчальні заняття з математики, фізики, хімії та біології.