Стартує щорічний фестиваль «Чілдрен Кінофест» в онлайн форматі

Відомо переможців фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2019/2020 н.р.
21 травня – свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

З 29 травня по 07 червня 2020 року відбудеться сьомий щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» в онлайн форматі.

Фестиваль традиційно буде проведено на благодійних засадах. Кожен охочий матиме змогу переглянути фільми з програми на сторінці childrenkinofest.com.

Фестиваль відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Дитячого фонду Організації об’єднаних націй UNICEF.