Стоп, булінг!

Майбутні соціальні робітники відвідали Чернівецький комунальний територіальний центр соціального обслуговування “Турбота”
22.04.2018
Предметно-методичний тиждень математики та інформатики
22.04.2018

Стоп, булінг!

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, яке  здійснюється самими дітьми одне до одного.

У Ставчанському професійному ліцеї викладачі та майстри в/н обговорювали проблему  булінгу та мобінгу.

На заході педагогічний колектив отримав  багато цікавої інформації про походження терміну «булінг», його визначення, види, маркери булінгу,  механізми розповсюдження та основи профілактичної роботи  для формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодіння учнями навичками безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії.