Стоп фейк, блогінг, кібербезпека – завершилась Школа лідерів учнівського самоврядування

#ЧорноБІЛЬ35
13.04.2021
Буковинський край очима юних науковців
20.04.2021

На Буковині упродовж 14-15 квітня тривала Школа лідерів учнівського самоврядування «Кібербезпека в дії». Молоді лідери отримали навички фільтрування інформації, кібербезпеки, ведення блогів, правильного висвітлення інформації; представники кіберполіції та ювенальної превенції розповіли про можливі наслідки та відповідальність при неправильному користуванні комп’ютерними технологіями.
Також лідері учнівського самоврядування познайомились з представниками Молодіжної ради Буковини та отримали від них цінні поради.
Наразі перед найкреативнішими та найсміливішими учасниками постало завдання організувати подібні заходи у власних громадах та активізувати роботу медіасекторів у шкільних парламентах.
Вже у вересні Департамент освіти і науки ЧОДА запустить повне перезавантаження Обласної ради дітей Чернівеччини, до якої за результатами конкурсного відбору увійдуть найкращі та найактивніші учні Буковини, які мають презентувати своє бачення стратегії розвитку учнівського самоврядування області.