Свято осені для юннатів-дошкільнят

Бій Усик – Белью відбудеться 10 листопада в Манчестері
Пробне ЗНО-2019

Осінь часто називають чудовою, замріяною, золотою. Слухаєш, спостерігаєш за природою в осінні дні й відчуваєш її урочисту красу. У ній поєднались чарівність барв теплого літечка з першими подихами зимових холодів. Осінь дарує нам різні фарби, незабутні миті, щедрі дари овочів і фруктів.

Свято осені в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської – це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Традиційно це свято в закладі проводиться в листопаді.  Цьогорічне свято «Ходить осінь», проведене 7 листопада для наймолодших юннатів творчого об’єднання раннього розвитку дитини, видалося  веселим і змістовним. Участь у святі приймали  діти, батьки і педагоги. У залі панувала справжня барвиста осінь, на вікнах, стінах опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі. Зал прикрашала виставка  творчих робіт на осінню тематику та дарів осені.

Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла і затишку, педагоги Центру напрацювали цікавий сценарій, а всі дітки старанно готувалися до цієї урочистості.

Програма свята була побудована так, щоб малята могли розважитись, закріпити свої знання про осінь, отримати корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров’я.

Маленькі юннати, виконуючи ролі різних овочів, з гарним настроєм і дивовижною щирістю декламували вірші  та співали пісні про найчарівнішу пору року, дарували жовто-золоті листочки клена своїм батькам та вчителям на згадку про свято.

Розважальна програма розгорнулася, коли дітлахи почали грати в рухливі ігри «Збери урожай картоплі», «Склади осінній листочок», із задоволенням відгадували загадки з «чарівної торбинки» Королеви осені тощо.

Безумовно, свято вдалося. І діти, і батьки, і педагоги отримали велике задоволення. Адже де ще можна зустріти таку щирість, самовіддачу, переживання, безпосередність і блиск в очах! Незважаючи на холодну осінню погоду, Осінь залишила в серцях присутніх на святі тепло і радісний настрій. Наприкінці свята діти отримали від Осені солодкі подарунки.

Фото: https://photos.app.goo.gl/fJo8qwQMFroeURZG7