«Синдром відмінниці» – це не про мене. Я знаю свої сильні та слабкі сторони, тому вмію розставляти пріоритети

Навесні вийде новий фільм про Тараса Шевченка: відео
09.09.2020
Ти ще не знаєш яку секцію чи гурток обрати?
10.09.2020
111 переглядів

Я через 5 років. До ЗНО з англійської мови я готувалася самостійно. Англійську мову я вивчаю ще з дитинства. У старших класах займала призові місця на обласних, міських олімпіадах та конкурсах з цього предмета. У 10 класі я стала фіналісткою програми обміну майбутніх лідерів FLEX та провела академічний рік у Х’юстоні, штат Техас.

 

Порядок дня.
Упродовж карантину мій розпорядок дня був дещо іншим, ніж у період навчання в школі. Було більше свободи та можливості підготуватися до ЗНО.
Хейтери.
Якщо людина є в чомусь успішною, хейтери обов’язково знайдуться. Булінгу щодо себе ніколи не відчувала, завжди підтримувала товариські стосунки з однокласниками.
Кумири. Кумирів у мене немає, адже вважаю, що шлях кожної людини є унікальним. Водночас мене надихають люди, у яких палають очі від справи, яка їм подобається.
Синдром відмінника. Дуже важко написати ЗНО на максимальний бал без бажання бути першим. Однак «синдром відмінниці» – це не про мене. Я знаю свої сильні та слабкі сторони, тому вмію розставляти пріоритети.
Оцінки чи знання?
Як на мене, знання важливіші, але, на жаль, високі оцінки не завжди відповідають високим знанням і навпаки. Свій справжній рівень знань може оцінити лише сама людина.

Чи важливо під час здобування знань бути впевненою в собі людиною?
Упевненість у собі та своїх знаннях – це головний секрет успішного написання ЗНО. Готуйтеся! А також візуалізуйте: я часто уявляла свої двісті балів. Напевно, і це подіяло 🙂

Свою першість люблю доводити наполегливою працею, знаннями та конкретними досягненнями. Інші способи самоствердження для мене не дійсні. Максимальний бал на ЗНО є підтвердженням того, що абітурієнт УМІЄ вчитися та відмінно концентрувати увагу, що є дуже важливо для майбутнього студента.

Поради випускникам:

1) Не дозволяйте хвилюванню взяти контроль над вами.
2) Як показує практика, виправлення в останню хвилину не завжди йдуть абітурієнту на користь.
3) Готуйтесь. Найкращий спосіб позбутися хвилювання – це впевнитись у тому, що ви вивчили все необхідне.
4) Якщо ви плануєте писати ЗНО з англійської, моя
вам порада: не шукайте каверзи там, де їх немає. Цей тест є стандартизованим, отже, існує лише одна правильна відповідь, яку можна ЧІТКО обґрунтувати. Пояснюйте собі, чому ви обрали ту чи іншу відповідь під час написання екзамену, потім ще раз – при перевірці.

Вікторія Настенко, випускниця
Чернів ецької гімназії №7