Талановита молодь Чернівецького професійного ліцею сфери послуг – на звітному концерті «Європа очима українок»

Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»
14.04.2018
День Землі у Хотинській школі
22.04.2018

12 квітня у КБУ «Культурно-просвітницькому центрі м.Чернівців», що неподалік ліцею, відбувся звітний концерт «Європа очима українок». Учасниками концертної програми стали учні ліцею – члени театральної студії (керівник: Людмила Маньковська), які представили театралізоване дійство, мініатюри, вокальні номери.

Багаторічна співпраця з Культурно-просвітницьким центром, клопітка робота учнів та педагогів ліцею принесла високий результат, адже учні продемонстрували високу акторську майстерність, яку засвідчили щирі оплески гостей концерту та схвальні відгуки представників управління культури Чернівецької міської ради.