Теплота учнівських сердець Йорданештської ЗОШ №2

Кубок Чернівецької області з автомодельного спорту (трасові моделі) «Осінні перегони»
26.10.2017
Готуйся до ЗНО з Prometheus: цікаво, легко, дієво!
27.10.2017

Теплота учнівських сердець Йорданештської ЗОШ №2

“Доброта – це як промінь, який має йти від серця, а серце до серця врятує життя!”  Для нас,  учнів Йорданештської ЗОШ №2 – це є девізом кожної акції  милосердя, що проводиться в школі.

Упродовж минулого тижня  учні школи під керівництвом  педагога – організатора та за підтримки класних керівників та батьків долучились до  акції “Теплота сердець, захисникам!”,  яка була спрямована на збір лікарських рослин для наших захисників та написання листів підтримки воїнам-захисникам.

Ми вирішили долучитися  до акції, щоб наші захисники, смакуючи трав’яний чай буковинських земель, відчули теплоту сердець буковинських дітей. Частинку душі  вклали і в презентацію,  бо дуже важливо, коли відчувається те, що  про тебе дбають, підтримують і переживають.

Ми, лідери учнівського самоврядування, разом з педагогом-організатором стали на якусь мить “лікарями”, шукаючи корисну інформацію для наших воїнів про призначення кожної з рослин, яка була упакована в мішечках.

Зв’язали мішечки  стрічкою з народними мотивами, як символ єдності та свободи. Але як лишити воїнів  без теплих  слів підтримки? Якщо по-справжньому вкласти душу в те, що робиш, воно ніби випромінює добром, а добро – це надія на світле майбутнє та на те, що скоро всі стануть  радісними і щасливими.

Опаіць Микола

лідер учнівського самоврядування