Той день, коли закінчиться війна

Подвійне срібло тенісистів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг
Дорожні карти ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів БМАНУМ

Той день, коли закінчиться війна

З метою формування принципів національно-патріотичного виховання, виховання шанобливого ставлення до військових, які повернулися додому, до героїзму людей, які віддали життя і здоров’я за незалежність нашої держави, у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов виховний захід «Той день, коли закінчиться війна», який підготувала Андрейчук Ірина Сергіївна, майстер виробничого навчання.

На захід запрошено учнів ліцею І курсу та педагогічних працівників.

Учні групи № 3 декламували вірші Руслани Дудич «Що треба для щастя?», «Повертайся, будь ласка, живим», Гаріка Бірчі «Вірш про Україну» та інсценізували вірш «На місячній доріжці зустрілись дві душі».

У виконанні вокального ансамблю ліцею «Розмай» під керівництвом Ірини Стратичук пісні «Над землею туман», «Той день, коли закінчиться війна», «Повертайся живим» зворушили серця всіх присутніх.

Особливістю виховного заходу була презентація пошукової роботи зі збору інформації про військових, які пройшли та проходять шлях війни на Сході України з числа працівників та випускників ліцею.

По закінченню заходу всі учасники подякували присутнім за те, що не втратили віру у наших героїв.