«Тренажер ЗНО» на платформі iLearn: можливість підготуватись та виграти призи від Coca‑Cola

Сім найкращих фільмів про аварію на ЧАЕС
26.04.2021
Прикмети та повір’я на Великдень
05.05.2021
4 переглядів

На платформі iLearn ГС «Освіторія» та Coca‑Cola HBC Ukraine запустили нову функцію — «Тренажер ЗНО». З ним учні зможуть тренуватися в умовах, максимально наближених до справжнього зовнішнього незалежного оцінювання.

Це онлайн-сервіс, який допоможе школярам перевірити теоретичні та практичні знання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам’ять та допоможуть дітям позбутися страху перед тестуванням. У ньому можна регулювати темп проходження тестів, обирати необхідний формат підготовки, а також передбачено аналіз відповідей та формування статистики успішності учнів.

Для того щоб розпочати роботу з тренажером, зареєструйтесь на платформі iLearn, якщо не зробили цього раніше, і перейдіть за посиланням https://ilearn.org.ua/#exerciser.

Ті, хто займатиметься на тренажері, також зможуть взяти участь у розіграші подарунків від Coca‑Cola HBC Ukraine. Акція триватиме з 26 квітня по 21 травня включно.

Для участі в розіграші потрібно:

Зареєструватися на платформі iLearn.
Натиснути кнопку «Беру участь» на сторінці конкурсу до завершення акції.
За час дії акції переглянути щонайменше 10 трансляцій вебінарів та виконати в «Тренажері ЗНО» три тести з будь-яких предметів.

Усі учасники акції, які виконають ці умови, будуть автоматично додані системою у список учасників розіграшу подарунків. Розіграш відбудеться 22 травня о 16:00 під час прямої трансляції на YouTube-каналі iLearn за допомогою сервісу random.org.