«Тренажер ЗНО» на платформі iLearn: можливість підготуватись та виграти призи від Coca‑Cola

Сім найкращих фільмів про аварію на ЧАЕС
26.04.2021
Прикмети та повір’я на Великдень
05.05.2021

На платформі iLearn ГС «Освіторія» та Coca‑Cola HBC Ukraine запустили нову функцію — «Тренажер ЗНО». З ним учні зможуть тренуватися в умовах, максимально наближених до справжнього зовнішнього незалежного оцінювання.

Це онлайн-сервіс, який допоможе школярам перевірити теоретичні та практичні знання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам’ять та допоможуть дітям позбутися страху перед тестуванням. У ньому можна регулювати темп проходження тестів, обирати необхідний формат підготовки, а також передбачено аналіз відповідей та формування статистики успішності учнів.

Для того щоб розпочати роботу з тренажером, зареєструйтесь на платформі iLearn, якщо не зробили цього раніше, і перейдіть за посиланням https://ilearn.org.ua/#exerciser.

Ті, хто займатиметься на тренажері, також зможуть взяти участь у розіграші подарунків від Coca‑Cola HBC Ukraine. Акція триватиме з 26 квітня по 21 травня включно.

Для участі в розіграші потрібно:

Зареєструватися на платформі iLearn.
Натиснути кнопку «Беру участь» на сторінці конкурсу до завершення акції.
За час дії акції переглянути щонайменше 10 трансляцій вебінарів та виконати в «Тренажері ЗНО» три тести з будь-яких предметів.

Усі учасники акції, які виконають ці умови, будуть автоматично додані системою у список учасників розіграшу подарунків. Розіграш відбудеться 22 травня о 16:00 під час прямої трансляції на YouTube-каналі iLearn за допомогою сервісу random.org.