Заклади відпочинку та оздоровлення Буковини розпочали свою роботу

Триває основна сесія ЗНО 2019
Запрошуємо долучитись до Всеукраїнської флешмоб-акції «Україна назавжди»

Ласкаво запрошуємо на навчання до кращих позашкільних навчальних закладів краю!

Для буковинських учнів на території області розпочали свою роботу 103 пришкільні табори з денним перебуванням для учнівської молоді. З них 9 пришкільних таборів з денним перебуванням розташовані у закладах інтернатного типу обласного підпорядкування.

Якщо ти  бажаєш поглибити свої знання з іноземних мов (англійської, німецької, французької) на базі загальноосвітніх закладах області, то це можна буде зробити у мовному таборі, яких працюватиме 191 з денним перебуванням.

Разом із тим розпочали роботу 14 літніх мовних таборів з удосконалення вивчення української мови у школах з румунською мовою навчання, відповідно до вимог законодавства у Глибоцькому районі та Великокучурівській ОТГ.

Також в області функціонуватиме 7 наметових таборів та 3 табори праці та відпочинку.

01-02 червня розпочались І таборові зміни в позашкільних оздоровчо-виховних закладах «Буковинка» та «Лунка».

09 червня розпочне роботу обласний пересувний наметовий табір «Мандрівник Буковини».

З 17 по 30 червня 2019 року на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» вже втретє проводитиметься обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини».

Проведи це літо цікаво, весело та незабутньо!