Триває Всеукраїнський вишкіл “Джура-Прикордонник 2019”

Відпочинок юних науковців Буковини
25.06.2019
Весело, цікаво, пізнавально…
25.06.2019
Днями розпочався Всеукраїнський вишкіл “Джура-Прикордонник 2019”. За сприяння Міністерства молоді та спорту України та Одеської  обласної державної адміністрації понад 400 учнів 10-11 класів беруть участь у Всеукраїнському вишколі.
З   метою   вивчення   історії   всіх   спроб   здобуття   Незалежності   України,  євроінтеграційних  устремлінь  українців  та  ціннісних  орієнтирів  визначених  в  Указі   Президента   України,  представники       різних    регіонів    були    об’єднанні     в   іменні    сотні   провідників  боротьби  українського   народу   за   самовизначення,   а   саме: «МАЗЕПИНЦІ», «ПЕТЛЮРІВЦІ», «БУЛЬБІВЦІ» та «БАНДЕРІВЦІ».
Цьогоріч Чернівецьку область представляють учні закладів загальної середньої освіти Кельменецького району . На учасників чекає захоплююча та насичена програма, цікаві квести та екскурсії історичними місцями Одеської області. Також учасники отримають базові знання із тактики, польової медицини та ознайомляться із роботою прикордонної служби.
Всеукраїнський вишкіл “Джура-Прикордонник 2019” триватиме з 21 по 29 червня 2019 року  в місті Ізмаїл Одеської області.