Цікаві зустрічі слухачів БМАНУМ

Стартував II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
04.11.2019
Перевір себе! Напиши диктант!
04.11.2019

31 жовтня 2019 року видалося багатим на цікаві події. А саме, відбулася зустріч слухачів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді з видатним науковцем Боруком Сергієм Дмитровичем в рамках проекту «Наука в особистостях». Учні разом із вчителями НВК «Берегометської гімназії» Граб В. Д. та Мельничук М. О. завітали до Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Під час зустрічі Сергій Дмитрович, фахівець в галузі досліджень хімії, а віднедавна доктор технічних наук, ознайомив слухачів із власним науковим досвідом, розповів про розвиток хімії на сьогоднішній день та про переваги навчання у Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича, а також провів лабораторну роботу «Визначення твердості води».
29 листопада 2018 року Борук С. Д. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека на тему «Розвиток наукових основ створення екологічно прийнятних дисперсних палив для енергогенеруючих підприємств України».
Колектив Буковинської Малої академії наук учнівської молоді щиро вітає науковця із цією важливою подією та бажає творчих здобутків на нелегкій науковій ниві. Зустрічі в рамках проекту «Наука в особистостях» мотивують учнівську молодь до написання науково-дослідницьких робіт, розширюють погляд про сучасний світ професій.
Крім того, 31 жовтня відбулося перше засідання учнівського самоврядування Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2019/2020 навчальному році.
Засідання розпочала Тріска Марія Костянтинівна, директор БМАНУМ, яка привітала нових старост наукових відділень та побажала активно долучатись до цікавих справ. Про роботу старостату за минулий навчальний рік прозвітувала президент учнівського самоврядування БМАНУМ Манескул Наталія, яка розповіла та продемонструвала відео про проведені заходи.
Одним із важливих питань став вибір активу та прес-центру самоврядування, основним завданням якого є висвітлення освітнього процесу в наукових відділеннях, підготовка фотозвітів на сайті БМАНУМ та написання заміток до газети «Учнівський вісник».
Старости наукових відділень внесли пропозиції щодо покращення освітнього процесу та роботи учнівського самоврядування. Слухачі БМАНУМ виявили бажання більше часу проводити разом, організовувати екскурсії, виставки, спортивні змагання, культурні заходи, зустрічі з цікавими людьми та займатися благодійністю.
Засідання старостату пройшло цікаво, змістовно і надихнуло майбутніх лідерів на проведення корисних справ.

Фото https://photos.app.goo.gl/BPQZZXkr8tjEHsnM6