У Чернівецькій обласній ДЮСШ відбувся Чемпіонат України з художньої гімнастики

Майбутні захисники Вітчизни
22.04.2018
Пишаємось успіхами слухачів БМАНУМ у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

У Чернівецькій обласній ДЮСШ відбувся Чемпіонат України з художньої гімнастики

19-22 квітня 2018 року у Чернівцях відбулося справжнє свято краси і грації – проходив Чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою МСУ та КМСУ. До нашого міста  з’їхались команди з Вінницької, Київської, Кіровоградської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Сумської, міста Київ та Чернівецької областей.

Змагання проходили в спортивному комплексі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Чудово оформлений спортивний зал, гарні стрункі дівчата, яскраві та ніжні кольори костюмів, віртуозна майстерність гімнасток, які виробляли із обручами, м’ячами, булавами, скакалками та стрічками справжні чудеса, – все це створювало у глядачів святковий настрій.

Змагання тривали три дні. Успішно виступила перша команда Чернівецької області у складі вихованок ЧОДЮСШ Левчук Дар’ї, Грушки Юлії, Кириченко Олени, Яковенко Надії, Бігунової Влади, Харівської Анастасії, яка виборола срібні нагороди в командному заліку, поступившись тільки спортсменкам Київської області. Третє місце посіла команда від Кіровоградської      області.

У багатоборстві за програмою КМСУ третє сходинку п’єдесталу пошани посіла Харівська Анастасія, поступившись представницям Київської області.

У фінальних змаганнях за програмою КМСУ наші спортсменки змагалися у всіх видах програми. У вправі без предмета та зі скакалкою срібну нагороду здобула Левчук Дар’я.

У вправах зі скакалкою та обручем чемпіонкою стала Бігунова Влада.

У фіналі з булавами Левчук Дар’я та Харівська Анастасія посіли друге та третє місце відповідно на п’єдесталі пошани. А от у фіналі зі стрічкою гімнастики «помінялися» нагородами, і Харівська Анастасія стала другою, а Левчук Дар’я третьою.

За програмою МСУ місця у фінальних змаганнях розподілилися наступним чином.  У фіналі з обручем третьою стала Грушка Юлія. У вправі з булавами бронзовими призерками стали Яковенко Надія та Кириченко Олена. У фінальних змаганнях зі стрічкою Грушка Юлія здобула ще одну бронзову нагороду.

Нагородження переможців і призерів змагань проводили  директор Чернівецької обласної ДЮСШ Литвинчук Віталій Володимирович, судді національної категорії Гавренко Лариса (Київська область) та Гаврилюк Вікторія (Вінницька область).