У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшли заходи щодо відзначення Дня Соборності України

Естетичне виховання засобами мистецтва творчої особистості учнів
24.01.2018
Нові успіхи борців Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи
24.01.2018

Одна із найважливіших історичних дат – проголошення Першої Незалежності у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – День Соборності.

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг приділяється велика увага відзначенню пам’ятних дат, адже це є доброю нагодою актуалізувати базові цінності українського суспільства, осмислити непростий досвід державотворення, вшанувати героїзм учасників визвольного руху та опрацювати помилки минулого.

Так викладачем історії Чиж С.М. спільно з членами історичного гуртка «Без минулого немає майбутнього» підготували тематичну експозицію «Шлях України до возз’єднання», оформили інформаційний стенд, провели учнівську конференцію «Великі творці Соборності» та розпочали створення інформаційного фотоальбому «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921». У бібліотеці ліцею оформлено тематичну книжкову виставку «Соборна Україна: від ідеї до життя». 22 січня педагогічний колектив на чолі з директором ліцею Цимбал О.В. долучився до урочистостей, які відбулися у Чернівецькій обласній філармонії з нагоди відзначення свята.

У всіх навчальних групах проведено годину державності на тему: «Соборність і злагода – умови процвітання України», переглянуто та обговорено документальні фільми, присвячені революційним подіям в Україні, які відбувалися у 1917-1919. Викладачами української мови та літератури: Лупул К.В., Радомською Н.М., Рогозевич Г.М. організовано та проведено конкурс читців «Ми діти твої, Україно». Вихователь гуртожитку організувала з учнями літературно-музичний вечір «У нас єдина держава і ми єдиний народ».

У День Соборності українці об’єднуються в живі ланцюги, що символізують неподільність нашої країни, єднання Сходу та Заходу України. Сьогодні українські військові на Сході України протистоять агресії Росії, боронять нашу територіальну цілісність, відстоюють незалежність України. Саме про події Сходу йтиметься 25 січня на позанавчальному виховному заході «Той день, коли закінчиться війна», який підготувала Андрейчук І.С., майстер виробничого навчання, дружина учасника АТО.

Весь учнівський, педагогічний та батьківський колективи Чернівецького професійного ліцею сфери послуг сьогодні мріють про мир на Україні, відновлення територіальної цілісності і розбудову сильної європейської держави.