У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг вшановано День пам’яті та примирення

Ми не забули…
Ніколи знову. 1939-1945 – данина загиблим у Другій світовій війні

Навчальні групи №2 та №12 під керівництвом майстрів виробничого навчання виготовили червоні маки, символ пам’яті, для всіх учнів та педагогів закладу. 7 травня у всіх навчальних групах проведена тематична година спілкування «Ваш світлий Подвиг незабутній» та переглянуто й обговорено документальні фільми. Викладачем історії Чиж С.М. спільно з гуртківцями підібрано матеріал та оформлено інформаційний куток «Нам заповідана мужність», який доповнили всі навчальні групи тематичними буклетами на тему «1939-1945. Ніколи знову». Вихователь гуртожитку Моляр Ж.О. підготувала та провела у міській бібліотеці-філії №21 героїко-патріотичне читання «Війна: дзвони пам’яті».

8 травня у ліцеї поведена урочиста лінійка, на яку завітали: Медвецький Станіслав Олександрович, голова Першотравневої районної ветеранської організації «Житлосервіс», Голєва Лідія Дмитрівна, відповідальний секретар ветеранської організації, голова волонтерського центру, які подякували закладу за тісну співпрацю, адже вже багато років поспіль учні ліцею з професії «Помічник вихователя; соціальний робітник» під керівництвом своїх наставників організовують шефську допомогу ветеранам, які стоять на обліку в раді ветеранів «Житлосервіс». А також народний хор ветеренів «Пам’ять», керівник Тетяна Ткач, акомпаніатор Дмитро Голяк, які привітали всіх зі святом та подарували військово-патріотичні пісні.

Зі словами вітання до гостей, педагогічного та учнівського колективу звернулася директор ліцею Цимбал Орися Василівна, детально розкрила події національної трагедії викладач історії Чиж Сніжана Миколаївна. Оскільки з березня 2014 р. наша країна знаходиться в стані неоголошеної війні, не можна було не згадати про мужніх, хоробрих воїнів, які сьогодні захищають Схід України.

На урочистій лінійці звучали пісні «Над землею тумани», «Маки червоні» у виконанні вокального ансамблю «Розмай», керівник Ірина Статичук.

Весь педагогічний та учнівський колектив пройнялися почуттями патріотизму, гордості і вдячності за тих, хто захищав Батьківщину від нацизму і усвідомили, що найбільш священна пам’ять – це пам’ять серця, і від нас усіх залежить, щоб це передалось наступним поколінням.

9 травня колектив ліцею традиційно вшанував пам’ять біля Пам’ятника-обеліска Перемоги 1941-1945 років на Соборній площі та вічного вогню меморіального комплексу воїнам-визволителям на кладовищі по вулиці Зеленій.