У кожного вчителя є свій улюблений учень, а в учня – учитель

Марія Винник стала бронзовою призеркою тестового олімпійського турніру «Токіо 2020» в Японії
Перша улюблена вчителька, яка по-материнськи любить та оберігає
08.10.2019

Поповецький Владислав,
слухач Школи журналістики
Юнпрес ЧМПДЮ,
учень Чернівецького багатопрофільного ліцею №4

Усі ми чули вираз «Школа – це другий дім», і це насправді так. У школі ми проводимо значну частину свого часу, вперше почали розуміти, що кожна людина – особистість зі своїм характером та інтересами. Там ми отримуємо необхідні знання для подальшого життя і вибору професії. У кожній школі її невід’ємною частиною є вчителі й учні. У кожного вчителя є свій улюблений учень, а в учня – учитель.
Моя найкраща вчителька – це вчитель англійської мови Барабаш Юлія Григорівна. Вона чудовий педагог, у неї надзвичайно цікаві уроки.
Я люблю урок англійської мови, до того ж, цей урок проводить така чудова вчителька, я поринаю в нього повністю.
Її уроки ніколи не сумні, на них ми дізнаємось багато нового. Знання Юлії Григорівни просто вражають. Інколи мені здається, що вона знає все, та навіть більше, тому, що сама вчилася на помилках а досвід приходить з часом.
Я прислуховуюсь до її слів та поважаю вчительку. Вона ніколи не порадить поганого!