У Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 учні провели акцію «Допожи воїну АТО»

Фотовиставка «Неоголошена війна» у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки
У Вікнянській школі освоюють техніку пожежогасіння

У Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 учні провели акцію «Допожи воїну АТО»

У нашому закладі вже стало доброю традицією організовувати акції милосердя на підтримку воїнів АТО. Наші учні разом з батьками і вчителями плели маскувальні сітки, збирали гроші, продукти харчування, медикаменти й робили обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: «Хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами».

Учні та вчителі нашого закладу – щедрі і доброзичливі, тому завжди відгукуються на прохання про допомогу тим, хто її потребує. Ось і цього року в останню неділю вересня в школі проходила чергова акція «Допожи воїну АТО», метою якої був збір продуктів харчування для учасників АТО. В акції взяли участь всі учні школи, їхні батьки та вчителі. Спільними зусиллями для героїв було зібрано продукти харчування (картопля, крупи та цукор).

Проведення таких благодійних заходів дає дітям можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Дякуємо усім небайдужим, хто приєднався до цієї акції.