У Шишківському ЗНЗ І-ІІІ ступенів: Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Нові успіхи чернівецьких борчинь Соломії та Марії Винник на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
Тетяна Левицька. Про що розповів останній листок…

Нещодавно до Всеукраїнської акції«16 днів проти насильства» в Шишківському ЗНЗ І- ІІІ ст. проведена зустріч зі школярами за участю представників служби сім’ї, дітей та молоді. Заходи проводилися з метою підвищення обізнаності дітей з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Фахівець із  соціальної роботи РЦСССДМ  Чорний І.В. з головними спеціалістами ССД Сивочук Л.В., Друцул О.І., Олексюк Н. провели зі старшокласниками профілактичні бесіди  під час яких розповіли присутнім про історію започаткування вищезгаданої акції.

Крім того, учням надано рекомендації щодо дій під час ситуацій, коли хтось намагатиметься скоїти (скоїть) насильство щодо неповнолітніх чи жорстоко поводитиметься з ними.  Проінформовано про роботу «гарячих ліній», служб та організацій, які вповноважені швидко реагувати на сигнал тривоги.