У Сокирянах відбулась районна краєзнавча олімпіада “Мій рідний край”

Діяльність учнівського самоврядування Глибоцької гімназії
19.02.2018
День Героїв Небесної  Сотні
20.02.2018

У Сокирянах відбулась районна краєзнавча олімпіада “Мій рідний край”

Днями на базі районного центру творчості дітей та юнацтва  відбулася  районна краєзнавча олімпіада “Мій рідний край”  з метою активізації науково-пізнавальної, краєзнавчо-дослідницької діяльності серед учнів закладів загальної середньої освіти району.

У олімпіаді взяли участь  24 учні з 12 закладів загальної середньої освіти району. Програма  олімпіади включала завдання з двох секцій: «історичне краєзнавство»  та «географічне краєзнавство».

І місце  здобули  Лейберюк Олексій – учень Шебутинецького НВК , керівник Палонка Надія Миколаївна та Репеха Вадим – учень Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. , керівник  Мельник  Олена Дмитрівна ;

ІІ місце отримали Тимчук Ольга – учениця Шебутинецького НВК, керівник Якубина Сергій Іванович та Шимоня Іванна –  учениця Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича, керівник Каруценко В’ячеслав  Трохимович;

ІІІ місце посіли Фоміна Лоліта – учениця Михалківського НВК, керівник Соломко Олександр Феофанович, Івасюк Альона – учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Мельничук Катерина Василівна та Регульський Олександр – учень Ожівської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Шибінська Валентина Іванівна.