Учасники обласного конкурсу «Байт» розповіли про власні захоплення

Краще періодичне друковане видання для дітей
25.10.2017
Чари рідної стихії – через віки живущий бальзам душі народ
26.10.2017

Учасники обласного конкурсу «Байт» розповіли про власні захоплення

Сьогодні, 26 жовтня, на теренах Буковини стартував обласний  конкурс «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Відтак, учасники змагалися у чотирьох номінаціях за призові місця та можливість презентувати свої роботи на Фестивалі комп’ютерних програм.

Нам  вдалося поспілкуватися із деякими учасниками цьогорічного конкурсу.

Ольга Нікульча, учениця 6-А класу Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Сокирянський район):

«Мені цікаво займатися програмуванням. Мої здібності помітив вчитель інформатики, який викладає у нас в школі. Попередньо проводився районний конкурс, де я здобула перемогу. І сьогодні  демонструю знання вже в області».

Андрій Колотайло, учень 7 класу Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Заставнівський район):

«Для мене конкурс «Байт» – це не просто змагання. Це початок моєї майбутньої кар’єри програміста. У мене є досвід, набуті знання.

Участь у змаганнях беру не вперше. Ще у 2 класі я вже спробував власні сили на згаданому конкурсі. Вважаю, що стану переможцем цьогорічного Конкурсу».

Тимофій Андронік, учень 7 класу Романковецької гімназії (Сокирянський район):

«Конкурс «Байт» – це перший крок до того, щоб стати програмістом. Я вперше беру участь у обласному конкурсі. Все пройшло чудово, проте часу трішки не вистачило для розв’язання всіх завдань».

Роман Димед, учень 7 класу Кострижівської ЗОШ (Заставнівський район):

«У майбутньому я хочу стати спеціалістом з ІТ-технологій. Мені подобається розбирати комп’ютери, писати програми. У Чернівцях на конкурсі я представляю школу вже вдруге. Минулого року я зайняв 3 місце в області. Цьогоріч, сподіваюся, справи будуть кращі».