Учні Боянської гімназії на хвилі інтелектуальності

День за межами Землі
23.10.2017
Збір аграрників, садівників, зоологів, квітникарів
24.10.2017

Учні Боянської гімназії на хвилі інтелектуальності

Якщо хочеш знань нових здобути,

Якщо мрієш завжди першим бути,

Тобі з нами по дорозі –

«Еврика» стане в допомозі.

«Все в моїх руках, тому їх не можна опускати!» – таке життєве кредо обрали для себе, ми –  учні-члени наукового товариства учнів «Еврика» НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району. Не випадково наше товариство має саме таку назву. Вона  запозичена із грецької мови «Еврика!» (гр. εὕρηκα или ηὕρηκα, букв. «знайшов!») — легендарний відгук Архімеда щодо  відкриття ним гідростатичного закону, ставши загальновикористованим для вираження радощів у випадку вирішення складного завдання.

Так само і ми у постійному пошуку, намагаємось поповнювати свої знання з різних предметів, розвивати свій інтелектуальний потенціал, набувати вміння і навички науково-дослідницької діяльності.

Звісно, наші бажання не можуть здійснитися без допомоги найкращих у світі вчителів,  наукових  керівників, під керівництвом яких формується інтерес до сходознавчих знань. Працюючи з нами, вчителі не тільки примножують, збагачують наші знання, а й надихають на перемогу,  коли ми беремо участь  у конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт БМАН, різноманітних конкурсах, турнірах, у Всеукраїнських учнівських олімпіадах і займаємо призові місця.  Ми  пишаємося своїми вчителями та нашою рідною школою.

Не раз ми  доводимо собі, що навчаємось і займаємось науково-дослідницькою діяльністю, творчістю не за оцінку, не за винагороду, не за похвалу, а тому, що нам подобається навчатись, отримувати задоволення від творчості.

Водночас, ми розуміємо, що для досягнення мети необхідно наполегливо працювати, бути впевненим у собі і ніколи не зупинятися на досягнутому.

І наприкінці наша вам порада, дорогі друзі:

Не бійся незвичайних ідей

І нестандартних відповідей!

Пам’ятай, ти талановитий

До всього геніального відкритий.

Пам’ятайте – людина стає вченою наполегливим навчанням.

Учні-члени наукового товариства учнів

«Еврика» НВК «Боянська гімназія»

Новоселицького району