Учні Луковицького ОЗЗСО відчули себе справжніми туристами

Що робити під час осінніх канікул в жовтні?
07.10.2021

Учні 9-11 класів Луковицького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Дмитра Макогона Чагорської територіальної громади на один день перетворилися на справжніх туристів, щоб відчути туристичні потреби, радість від відкриттів, отримати яскраві враження. Вони взяли участь у туристичному квесті, присвяченому Всесвітньому дню туризму: розв’язували ребуси, здійснювали пошук туристичних об’єктів, розбивали палатки, збирали туристичний рюкзак та в’язали туристичні вузли.

Участь у квесті допомогла учням згуртуватися, навчитися працювати в команді, виявити лідерські якості, активізувати пізнавальний інтерес.