Учні Подвір’ївської школи мандрують стежками України

Збір аграрників, садівників, зоологів, квітникарів
24.10.2017
Нікіта Сафроняк здобув срібло у змаганнях з вільної боротьби у Болгарії
25.10.2017

Учні Подвір’ївської школи мандрують стежками України

Українські Карпати… Вже сама назва викликає приємні відчуття, нагадує чарівну співанку-коломийку про цей унікальний і величний край, який асоціюється з дивною, давньою-прадавньою казкою. Природа Карпатських гір надзвичайно мальовнича. Головна їх прикраса – це, звичайно, самі гори. Карпатські гори завжди оточувала безліч легенд і міфів. Багато українських поетів присвячували красі Карпат свої твори, оспівували красу природи і звичаї місцевих народів.

Цієї осені учні Подвір’ївської школи разом з своїми батьками мали можливість побувати у Карпатах.

Метою поїздки було вивчення природи рідного краю, забезпечення пізнавальної активності учнів, досягнення високої культури взаємин.

Серцем Карпат є місто Яремче. Тут учасники екскурсії мали можливість поглянути на гори звисока, піднімаючись на підйомниках. Всі були зачаровані карпатськими краєвидами, неповторними пейзажами.

Мандрівка була складною і цікавою, а кульмінацією було сходження на гору Говерла. Піднімаючись на вершину 2061 метр, бачиш всю неймовірну красу карпатських гір. Дорогою до вершини, зупинялись декілька разів. Діти відпочивали, робили фото на пам’ять.

Незважаючи на втому, всі отримали неймовірні враження і позитивні емоції. Цей похід був незабутній. Він відкрив нам ще одні Карпати – осінні, теплі, привітні. Карпати неможливо забути, до них хочеться повертатись знову і знову, пізнавати їх, відкривати все нові й нові закутки, які створила природа і ретельно охороняє…