Учні Сокирянської гімназії здобули золото на патріотичному фестивалі

Сьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту
29.09.2021
Що робити під час осінніх канікул в жовтні?
07.10.2021

Всеукраїнський спортивно-патріотичний фестиваль школярів Козацький гарт відбувся в Гуті на Прикарпатті. До Івано-Франківщини з’їхалися учні з 14 областей. В горах протягом трьох днів вони вправлялися у знаннях з різноманітних дисциплін та знайомилися з географічно-історичними особливостями Прикарпаття.

Чернівецьку область представляли переможці обласного етапу учні Сокирянської гімназії. Згідно Регламенту учасники змагались у шести дистанціях. Вдало виступили буковинці у всіх видах і посіли два перших, два других, одне третє і п’яте місце. У підсумку це стало найкращим результатом і команда Сокирянщини привезла до Буковини перше місце. Переможців підготували вчителі фізичної культури Любов Космачук та Орися Ярощук.