Учнів запрошують взяти участь у конкурсі #Нашашколанашасправа

Визначено переможців творчого конкурсу з виготовлення годівничок «Птах»
У Ставчанському професійному ліцеї відзначили День Святого Валентина

Учнів запрошують взяти участь у конкурсі #Нашашколанашасправа

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для школярів #Нашашколанашасправа в рамках Українсько-німецького року мов 2017/18 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні!

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?

Тоді до справи – перетворіть свою школу на експериментальну лабораторію! Беріть активну участь: створіть команду та поміркуйте, як ви б хотіли змінити вашу школу та освітнє середовище на краще. Розробіть спільно проектну ідею та втіліть її у життя. Поділіться своїми ідеями та здобутками з нами та отримайте чудові призи!

Команда школярів з найкращим проектом отримає цінні призи! Крім того, учнів запросять до Києва.

Три найкращих набори проектних ідей представлять у червні на національному Освітньому конгресі та опублікують на вебсторінці Goethe-Institut в Україні, як переконливі приклади активної участі школярів.

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року

Детальніша інформація щодо умов Конкурсу за посиланням: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/spr.html